shapka_top_ukr.jpg

Продаж саджанців
лохини (чорниці):
Україна, Білорусь, Молдова,
Грузія, Азербайджан
та країни СНД

 

Оформити замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Саджанці троянд: опт і роздріб.

Наш Партнер:

Саджанці ягідних культур: гурт і роздріб.

Наш Партнер:

Історії успіху наших працівників


Оксана Вакула -
Головний Менеджер по роботі з Клієнтами

Оксана Вакула – Головний Менеджер по роботі з Клієнтами

В Компанію "Blueberry-Plant" я прийшла працювати в 2015 році, на посаду Менеджера по роботі з Клієнтами.

Після тривалої декретної відпустки вирішила змінити напрямок діяльності. Працювати раніше з саджанцями не доводилося, та й досвіду роботи в аграрній сфері не було. Було велике бажання навчатися чогось нового, корисного, цікавого, розвиватися. Звісно ж були хвилювання: чи справлюсь? Чи не буде надто важко? Чи візьмуть мене на дану посаду?

Пам'ятаю свій перший робочий день в Компанії. Це було ознайомлення з асортиментом саджанців на господарстві та перші телефонні дзвінки до потенційних бізнес-партнерів. Усе виявилося не так страшно, як здавалося на перший погляд. Звісно, було багато запитань, не зрозумілих деталей, та й помилок було достатньо, - куди ж без них? Але були поставлені цілі, хороші вчителі поряд та нестримне бажання іти тільки вперед.

Що мене особливо вразило - це по-справжньому дружній, згуртований колектив, де кожен підтримує один одного та поважає, і ввічливе, "людяне", шанобливе відношення керівництва, зокрема директора Компанії Наталі Володимировни Гуліти.

Чому кажу "по-справжньому"? Тому що в команді немає підлабузництва, нема ліні, ніхто не буде прикривати помилки та виставляти результати роботи кращими, ніж вони є насправді. Та в той же час, якщо є проблема, або десь була допущена помилка, всі будуть готові допомгти виправити її, вирішити питання, та зі свого боку зробити свою роботу ще краще.

Дуже відчувається те, що всі разом, підтримуючи та підбадьоруючи одне одного, йдемо до спільної мети.

Що ще має величезне значення та не аби-як тішить - це те, що в Компанії високі стандарти роботи, продукція і послуги мають дуже високу якість. Працюючи з Клієнтами, я розумію, що ми з ними – партнери.

Я дуже пишаюсь своєю Компанією та свою роботою. Так, - саме "своєю" Компанією. Бо ми всі разом її будуємо... Наша команда - це і є наша Компанія!

На сьогоднішній день я займаю посаду Головного Менеджера по роботі з Клієнтами. У нас, і в мене особисто є певні плани і цілі в роботі на майбутнє.

Приємно, коли прокидаєшся зранку і радієш тому, що йдеш на роботу, - на улюблену роботу :)

Я вважаю, що мені пощастило в житті, адже я займаюсь справою, яка по-справжньому подобається і приносить не лише дохід, а й задоволення та перспективи!

Бажаю кожному знайти своє місце в житті і бути щасливим!!!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення