shapka_top_ukr.jpg

Продаж саджанців
лохини (чорниці):
Україна, Білорусь, Молдова,
Грузія, Азербайджан
та країни СНД

 

Оформити замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Саджанці троянд: опт і роздріб.

Наш Партнер:

Саджанці ягідних культур: гурт і роздріб.

Наш Партнер:

Cаджанці лохини оптом

Cаджанці лохини оптомCаженци лохини оптом можна і у бабусь біля дороги, однак у цього заходу є свої недоліки. В результаті радіаційних викидів під час історично значимої аварії на ЧАЕС величезні лісисті території сучасної України і Білорусі стали непридатними для життя. Сьогодні багато людей збирають плоди саме в зоні відчуження і продають заражені ягоди за високою ціною. На відміну від чорниці, оптом ягоди саджанців лохини великі, м'якоть з зеленим відливом і доступніша для любителів ходити в ліс. У складі її ягід міститься цілий комплекс вітамінів, кислот і природного цукру. У разі діабету листя цієї рослини приймають в їжу для зниження цукру в крові, а залізо в ягодах знімає втому очей.

Незважаючи на всі корисні якості дикої ягоди, їх не можна їсти регулярно і у великих кількостях. Вітамін К сприяє загусанню крові, що є життєво важливою властивістю для хворих на анемію, але небезпечним для здорових людей, тим більше, з схильністю до утворення тромбів. Лохина може викликати симптоми сп'яніння, алергічні реакції. Так як її рекомендують приймати при цинзі як запущеному вигляді авітамінозу, покупки оптом саджанців лохини має вистачити приватній особі, щоб забезпечити здоровий розвиток своїх дітей. Для тих, хто займається виготовленням варення, джему, млинців і випічки з ягідної начинкою найвигідніше самостійно вирощувати інгредієнти, так як оптом саджанці лохини не потребують особливого догляду, займають небагато місця, а досягнення в сфері гідропоніки дозволяють користуватися сучасними технологіями для оптимізації простору і витрат на вирощування.

Купуйте у нас саджанці лохини оптом - висока якість ягід і приживання гарантуємо.


Вибирайте саме сонячне і безвітряної місце на своїй ділянці і готуйте саджанці сортової лохини оптом до посадки. Можна усіяти землю сосновими голками для збереження тепла, а також не зайвим буде полити город підкисленою водою. Через буквально пару місяців у Вас буде можливість збирати урожай оптом з саженцов своєї лохини. Кисло-солодкі ягоди зберігають смакові якості навіть після заморозки, тому ягодами можна запастися на всю зиму.
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення