shapka_top_ukr.jpg

Продаж саджанців
лохини (чорниці):
Україна, Білорусь, Молдова,
Грузія, Азербайджан
та країни СНД

 

Оформити замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Саджанці троянд: опт і роздріб.

Наш Партнер:

Саджанці ягідних культур: гурт і роздріб.

Наш Партнер:

Купити саджанці високорослої лохини однорічної в Україні

Для підприємців, садівників купити саджанці високорослої лохини однорічної  в Україні дуже вигідно, тому що регулярно шукати в магазинах і на ринках ягоди в великих кількостях неможливо. Ті, хто продають ягоди при дорозі, часто збирають їх в екологічно забруднених місцях, біля заводів і трас, на територіях радіаційного зараження, тому вигода співпраці з ненадійними приватними особами сумнівна в Україні. Вирощені в лабораторії саджанці високорослої однорічної лохини купити можна у нашій міжнародній компанії "Blueberry-Plant".

Не ризикуйте здоров'ям і засобами, а спробуйте купити саджанці високорослої лохини однорічної в Україні саме у команди професіоналів. Наш посадковий матеріал проходить справжню підготовку перед тим, як потрапити на Вашу ділянку.


Вам потрібно лише зателефонувати з нашим менеджером, обговорити вибір сорту ягідного рослини і узгодити умови доставки і оплати. Після цього Ви перегризаєте посилку із саджанцями однорічної з України - саджанців високорослої лохини, яку купили, перевіряєте коріння і паростки на пошкодження і садіть рослина. Співробітники компанії мають в рукаві кілька секретів по оптимізації вирощування лохини, про які можна дізнатися в будь-який момент.

В асортименті ми пропонуємо кілька видів різноманітних ягід. В залежності від своїх уподобань і можливостей вибирайте ранні або пізні сорти, з більш сильними країнами або великими плодами. В ході консультації ми допоможемо Вам визначитися з вибором, які купити однорічні, саджанців високорослої лохини з України. Фахівці багато років розробляли методику вирощування якісних паростків. З насіння ми тримаємо лохину в лабораторії але вже через пару місяців вона починає пристосовуватися до життя в розпліднику. Два роки відбувається акліматизація саджанців високорослої лохини України, після чого купити однорічні може будь-який клієнт і не боятися засихання куща.
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення