shapka_top_ukr.jpg

Продаж саджанців
лохини (чорниці):
Україна, Білорусь, Молдова,
Грузія, Азербайджан
та країни СНД

 

Оформити замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Саджанці троянд: опт і роздріб.

Наш Партнер:

Саджанці ягідних культур: гурт і роздріб.

Наш Партнер:

Лохина садова купити саджанці

Лохина садова купити саджанціЛистя і плоди лохини використовуються в медицині та кулінарії. Завдяки своїм лікувальним властивостям лохину вживають в їжу для поліпшення зору, полегшення симптомів діабету. Люди, які страждають зниженою кислотністю, висипами. У складі ягід присутній калій, магній, натрій, фосфор і залізо. В Україні і Білорусі потрібно з обережністю ставитися до несертифікованим ягодам, виставленим на продаж, так як їх разом із саджанцями лохини садової, щоб купили перехожі, часто збирають в зараженої радіацією зоні після аварії ЧАЕС. Тому якщо Вам дійсно приваблива лохина садова, купити саджанці ми рекомендуємо у перевірених людей.Також не варто зловживати ягодою, так як до неї може бути прихована непереносимість. При захворюваннях підшлункової залози не рекомендується приймати лохину. Садові саджанці рослини можна купити не тільки для того, щоб збирати врожай ягід - жива зелена огорожа може додати Вашому саду оригінальний вигляд, а запах вплине на настрій. Для людей, які страждають на епілепсію, вживання ягід допомагає впорається з нападами і затримати розвиток хвороби, тому купити саджанці садової лохини може стати необхідністю.

Дітям надзвичайно подобається на смак лохина садова. Купити саджанці і посадити їх не складає особливих труднощів, зате чисті природні вітаміни підтримають імунітет і додадуть фарб на Вашому фруктово-ягідному столі на все життя.


Кожен садівник повинен знати про догляд за ягідними кущами. Для вирощування саджанців садової лохини необхідно купити порошкову сірку для підвищення кислотності ґрунту. Річковий пісок також може стати в нагоді, якщо сад розташований не в зоні соснових лісів. Садити рослину бажано в жовтні, через 3 роки після появи першого паростка. При посадці землю рясно змочують, щоб рослина прижилася. Найкращий період обрізки вважається весна. Уже в червні першого року кущ приносить плоди, які можуть зберігається до 6-ти тижнів. Якщо Ви плануєте отримати вигоду з саджанців садової лохини, купіть їх до настання осені і вже через півроку окупите всі витрати на кущ.
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення