shapka_top_ukr.jpg

Продаж саджанців
лохини (чорниці):
Україна, Білорусь, Молдова,
Грузія, Азербайджан
та країни СНД

 

Оформити замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Саджанці троянд: опт і роздріб.

Наш Партнер:

Саджанці ягідних культур: гурт і роздріб.

Наш Партнер:

Лохина Блюголд купити

Лохина Блюголд купитиБлюголд – популярний сорт лохини, який відрізняється високою плодючістю. Дійсно, з одного дорослого кущика такого можна зібрати до семи кілограмів ягід за сезон. Це багато для цієї культури. Тому не дарма саме цьому сорту віддають перевагу  українці, вибираючи рослину для посадки в своєму саду. Не дивлячись на таку чудову особливість, сорт цей має і деякі недоліки. Наприклад, кущі дуже активно розростаються, що загрожує перевантаженням в період плодоношення. Дуже важливо стежити за цим і вчасно обрізати зайві гілочки. Інакше рослина просто зламається і більше не зможе радувати вкуснющими плодами. Лохину Блюголд купити часто прагнуть ті, хто планує продавати ягоди. Так як сорт цей дуже плідний, то це цілком логічно. Але складність полягає в тому, що є схильність до осипання ягід і потреба в ручному їх збиранні. Це можна розцінювати як мінус. Але є і плюс – ягоди ці добре зберігаються, якщо забезпечити правильний мікроклімат. Тому можна говорити про те, що ідея купити лохину Блюголд для комерційних цілей все ж є вдалою.

Відмінним варіантом для приватного і комерційного садівництва є лохина Блюголд. Купити саджанці цієї рослини в нашому розсаднику можна за хорошими цінами.

Чим більша партія закупівлі, тим дешевше обійдеться посадковий матеріал. Купуючи тисячу і більше кущиків, можна гарненько заощадити на кожному з них. Звичайно, великий опт прийнятний більш для комерційного садівництва. Для простих покупців, яким потрібно купити лохину Блюголд в кількості декількох штук, розцінки у нас теж досить лояльні. Ми намагаємося бути корисними кожному, кому потрібна розсада лохини.

Багатьом українцям полюбилася саме лохина Блюголд. Купити посадковий матеріал такий прагнуть в Україні як прості садівники-любителі, так і власники цілих плодових плантацій. Сорт цей дійсно заслуговує на увагу. Придивіться до нього і Ви.

Телефонуйте, якщо Вам підходить лохина Блюголд. Купити у нас можна чудові у всіх відношеннях саджанці.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення