shapka_top_ukr.jpg

Продаж саджанців
лохини (чорниці):
Україна, Білорусь, Молдова,
Грузія, Азербайджан
та країни СНД

 

Оформити замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Саджанці троянд: опт і роздріб.

Наш Партнер:

Саджанці ягідних культур: гурт і роздріб.

Наш Партнер:

Лохина Патріот купити

Лохина Патріот купитиЛохину, мабуть, люблять всі. Навіть якщо не всі, то дуже багато хто. Ця ягода хороша своєю соковитістю і солодкістю. Не потрібно забувати і про безліч її корисних властивостей. Вона здавна використовувалася в оздоровчих цілях. У ній багато вітамінів, які благотворно впливають на окремі органи і цілі системи людського організму.

Популярністю в Україні користується лохина Патріот. Купити цього сорту саджанці можна в розпліднику "Blueberry-Plant". Це ранньостиглий сорт, який характеризується високою плодючістю, а також стійкістю до морозів і деяких небезпечних хвороб. Дорослий кущ зможе витримати досить серйозні холоди. Температура мінус сорок градусів є для цієї рослини критичною. При менших морозах воно спокійно перезимує, не загине і вже наступного літа порадує багатим і смачнющим урожаєм. Можливо ці якості, а може інші, спопуляризували в нашій країні лохину Патріот. Купити саджанці такі бажає багато хто з наших садівників, причому як для приватного саду, так і для комерційного садівництва (для продажу).

Ви вважаєте, що у Вашому саду теж обов'язково повинна з'явитися лохина Патріот? Купити якісний посадковий матеріал ви зможете в нашому розпліднику.

Щоб їжа приносила користь, її треба вживати з задоволенням. Якщо говорити про лохину, то для оздоровлення ця ягода буде кращим з варіантів. Її просто неможливо їсти без задоволення. Можна не сумніватися, що ці сині солодкі ягідки обов'язково принесуть користь тому, хто їх покуштує. Дуже корисною є і лохина Патріот. Купити ягідки такі будь що прагне багато хто з українських матусь для своїх діток. Якщо у Вас є дітки або онуки, не полінуйтеся посадити в своєму саду лохину Патріот. Купити такий матеріал для посадки можна у нас. Також у нас безкоштовно можна отримати рекомендації по догляду за цією рослиною.

Щоб купити лохину Патріот, а точніше, її саджанці, телефонуйте в наш розплідник. Ми з радістю Вам у цьому допоможемо.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення