shapka_top_ukr.jpg

Продаж саджанців
лохини (чорниці):
Україна, Білорусь, Молдова,
Грузія, Азербайджан
та країни СНД

 

Оформити замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

 

Саджанці троянд: опт і роздріб.

Наш Партнер:

Саджанці ягідних культур: гурт і роздріб.

Наш Партнер:

Лохина Пінк Лимонад купити

Лохина Пінк Лимонад купитиВсі ми звикли до того, що плоди лохини мають синє забарвлення. Це цілком логічно. Адже навіть сама назва цієї рослини російською «голубика» вже говорить нам про те, якого кольору ягідки ми повинні побачити на її гілочках. Але існує дуже цікавий і незвичайний сорт, який плодоносить зовсім не синіми і навіть не блакитними ягодами. Лохина Пінк Лимонад, купити яку на ринку, до речі, не так-то просто, дає плоди рожевого забарвлення. Такі ягоди, щоб поласувати, знайти дійсно непросто. Але їх можна виростити на своїй ділянці. Необхідно для цього придбати гарні саджанці, навесні або восени висадити їх в землю і, звичайно, правильно за ними доглядати. Тактика вирощування такого екзотичного сорту лохини не така складна, як може хтось нафантазувати. Саджанці лохини Пінк Лимонад купити краще в розпліднику. Втім, посадковий матеріал такий знайди десь ще буде непросто. Тому, якщо хочеться посадити в саду таку дивовижну рослину, без сумніву правильніше відразу звернутися до нас.

Наш розплідник спеціалізується на виробництві і реалізації кращих за своїми характеристиками сортів лохини (чорниці). Так і лохина Пінк Лимонад, купити саджанці якої у нас Ви зможете без проблем, неодмінно порадує смачними й незвичайними на вигляд плодами.

Весь наш посадковий матеріал адаптований до клімату нашої країни. Тому Вам не доведеться побоюватися за рослини лохини Пінк Лимонад, купити які Ви вирішите у нас. Дійсно, якщо у Вас немає бажання і часу на зайві турботи і клопоти по догляду за лохиною, придбайте саджанці в нашому розпліднику. За ними доглядати досить просто, як і за будь-яким якісним посадковим матеріалом. Забезпечте правильний склад і якісне зволоження грунту. Волога не повинна застоюватися, але все ж її має бути достатньо там, де росте лохина Пінк Лимонад. Купити кущик – це тільки початок справи. Щоб він добре розвивався, ріс і давав гідний урожай, потрібно докласти ще чимало зусиль. Але не переживайте! Якщо потрібно буде, ми завжди допоможемо Вам підказками.

У Вашому саду обов'язково повинна з'явитися лохина Пінк Лимонад! Купити кущики на посадку можна у нас!

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення